Artykuły

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)

 

 

pole dance wrocław

Jak wygląda dobry sprzęt do uprawiania Pole Dance, przede wszystkim potrzeba nam odpowiednich rur, których powierzchnia będzie przystosowana do tego typu ćwiczeń. Rury są najważniejszym sprzętem w Pole Dance, bo to na nich wykonuje się większość ćwiczeń i choreografii. Dodatkowo potrzebny jest także materac, który zabezpiecza przed upadkiem na ziemię i zranieniem ciała.
Istnieje kilka rodzajów rur, które różnią się materiałem, z którego są wykonane oraz sposobem wykonania i mocowania. Ze względu na liczbę części rury możemy je podzielić na: jednoczęściowe, które na stałe montowane są do sufitu, mają określoną wysokość lub docinane są na wymiar do potrzeb indywidualnych; drugi rodzaj to rury mobilne, złożone z kilku części, które możemy dopasować do wysokości pomieszczenia, gdzie przeprowadzane są ćwiczenia. Do kolejnej klasyfikacji może posłużyć nam materiał, z którego rury są wykonane. Mamy do dyspozycji rury chromowo-niklowe, które powszechnie nazywane są także “nierdzewnymi”, zazwyczaj mają one szerokość: 42,4mm. Nie są one powlekane, co sprawia, że dłużej mogą służyć użytkownikom. Do zajęć z Pole Dance nadają się także rury malowane proszkowo, które posiadają większą przyczepność niż chromowe. Niezależnie od tego, na jakich rurach się ćwiczy, ważne jest, by ich powierzchnia była gładka i śliska co sprawia, że ruchy wykonywane są płynniej. Dobry sprzęt to bardzo ważna sprawa, jeżeli chodzi o trening jakiegokolwiek sportu, dlatego nasza Akademia Tańca postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom kursantów. Przekształciliśmy jedną z sal przy ulicy Robotniczej w jedną z najbardziej profesjonalnych sal treningowych w Polsce. Posiadamy wysokiej jakości rury wykonane ze stali nierdzewnej, które zostały zautomatyzowane dzięki czemu instalowanie ich jest teraz tak proste jak przyciśnięcie jednego guzika. Sala została odrestaurowana i ulepszona, a jej wielkim atutem oprócz samoskładajacych się rur,jest nowe nagłośnienie, które sprawia, że uczestnicy zajęć od razu poczują ducha tańca. Zajęcia na tej sali to czysta przyjemność i można to poczuć poprzez przyjazną atmosferę, która panuje na wszystkich kursach. Przy takim sprzęcie jeszcze szybciej nauczycie się poruszać na rurze, rozwiniecie swoje umiejętności i zarazicie pasją do Pole Dance. Oczywiście oprócz najnowszej technologii znajdziesz tam także wspaniałych instruktorów, którzy gotowi są podzielić się z Wami swoją taneczną wiedzą.
W Akademii Tańca Esens, będziecie mogli zobaczyć jak wyglądają profesjonalne treningi Pole Dance, a zajęcia prowadzi sam wicemistrz Polski Volodymyr Kudlyuk. Możecie sprawdzić jak na rurach sprawia się Nasza gwiazda oglądając poniższy filmik. 


Zobaczyć go możecie także w teledysku Ani Wyszkoni do piosenki “Dzięki za Dźwięki”. Dodatkowo już niedługo będziemy trzymać kciuki za jego zwycięstwo w międzynarodowym turnieju Esensai Championship 2017, gdzie wystąpi w duecie ze swoją partnerką Aleksandrą Białczak, która także prowadzi zajęcia w Akademii Tańca Esens. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun do tego wydarzenia, a więcej informacji znajdziecie na naszym profilu facebookowym .


Przekonajcie się sami jak wygląda Nasza sala i co potrafi dobry sprzęt do Pole Dance w połączeniu ze znakomitym instruktorem. Odwiedźcie Nas w naszej placówce przy ulicy Robotniczej 70J i spróbujcie swoich sił w Pole Dance.
Serdecznie zapraszamy!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka