Instruktorzy Esens

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

Plan tworzonych grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Tancerz, choreograf i performer. Organizator i współorganizator krajowych i międzynarodowych festiwali tanecznych oraz wydarzeń kulturalnych. W palecie stylów tanecznych, które uprawiał w ciągu swojej kariery można znaleźć bardzo różnorodne formy, poczynając od klasyki i baletu nowoczesnego, przez taniec ludowy, latynoamerykański, standardowy, Jazz, Salsę, Bachatę, Kizombę, Tango Argentino, West Coast Swing i oczywiście Zouk.

Umiejętności taneczne rozwija od jedenastego roku życia. W ciągu tego czasu treningi taneczne przerwał pięcioletni okres kiedy jego pasją stał się teatr. W okresie tym, Marti był mocno zaangażowany w amatorski ruch teatralny z naciskiem na teatr poezji, ale jego czas wypełniały również inne dziedziny sztuki jak literatura, muzyka, grafika komputerowa czy rzeźba.

Po powrocie do tańca, ta forma sztuki stała się dominująca w jego życiu, a intensywne treningi zaowocowały licznymi zwycięstwami na zawodach i turniejach o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Doświadczenie aktorskie i zamiłowanie do różnorodnych form sztuki sprawiają, że tworzone przez niego choreografie i widowiska nabierają niezwykłej głębi i odwołują się do odbiorcy na poziomie nie tylko jego świadomości, ale również podświadomości. Wartościowe informacje i wyjątkowa przejrzystość przekazu podczas jego warsztatów są owocem zainteresowanie psychologią oraz doświadczeniem w nauczaniu dorosłych.


Plan trwających grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka