Instruktorzy Esens

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adrianna Kaźmierczak

Plan tworzonych grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin  startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum zapisanych osób dla danego kursu.


Tańczy od 10 roku życia. Pochodzi z małej miejscowości, więc tańczyła najpierw hobby w Hajnowskim Domu Kultury, ale ciągle chciała się bardziej rozwijać. Dojeżdżała do Białegostoku do klubu Tańca Twist, Kadryl oraz Feniks, następnie tańczyła w Lublinie w Magic Dance, później dwa lata trenowała w klubie u Marka Chojnackiego CONTRA Warszawa. Tam spotkała wspaniałą trenerkę panią Ludę, dzięki której pokochała tańce latynoamerykańskie.

Szkoliła się w Warszawie u takich szkoleniowców jak: Beata Grzejszczak, Janja Lesar, Krzysztof Hulboj, Tatsiana Lahvinovich, Sergey Duvanov, Svetlana Tverianovich, Valentin Voronov i Katia Vanone.Plan trwających grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka