Instruktorzy Esens

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

Plan tworzonych grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum zapisanych osób dla danego kursu.


Tomasz Niedzielski
Tancerz z osiemnastoletnim stażem aktywnego sportowca i siedmioletnim stażem szkoleniowca z zakresu tańców towarzyskich. Całe swoje taneczne życie wiedział, że swoją przyszłość chcę związać z tą aktywnością fizyczną jak i artystyczną. Uwielbia rywalizację nie tylko na parkiecie tanecznym, angażując się w treningi tenisowe czy piłkarskie. Rozwija się również z zakresu innych technik tanecznych jak balet, czy taniec współczesny pod okiem choreografów takich teatrów tańca jak na przykład wrocławski Capitol.

Swoje bogate doświadczenie taneczne uwielbia przekazywać na zajęciach sportowych jak i rekreacyjnych prowadząc swoje zajęcia w sposób otwarty, oraz zabawny. Z kursantami jest zawsze na "Ty" od pierwszych zajęć, tak by kontakt był jak najłatwiejszy i nieskrępowany. W swoim tanecznym dorobku ma zdobytą najwyższą klasę taneczną "S" w tańcach latynoamerykańskich, którą uzyskał w wieku zaledwie 17 lat, w dodatku może się pochwalić półfinałem Mistrzostw Polski z kategorii Youth, oraz miejscem finałowym w rankingu Grand Prix Polski. Wielokrotnie był mistrzem okręgu dolnośląskiego w różnych kategoriach wiekowych i finalistą Mistrzostw Polski Południowej.

Dotychczasowa kariera trenera również obfituje w sukcesy, ponieważ wychował półfinalistów Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, oraz doprowadził swoje pary do wysokich kategorii tanecznych. Swoje cele na najbliższy czas określa na rozwijanie swojej kariery tanecznej i trenerskiej w rywalizacji Pro-Am. Rozpoczął również nauki pod kątem zdobycia licencji sędziowskiej.


Plan trwających grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

 

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka