Instruktorzy Esens

Zadzwoń do nas:
+48 717 230 720 
pn-pt 13:00-20:00 (POK)

+ 48 515 207 509  pn-pt 13-20 (Robotnicza)
+ 48 504 903 871  pn-pt 13-20 (Bielany)
+ 48 504 903 962  pn-pt 13-20 (Biuro)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

szkoła tańca kurs pierwszego tańca lekcje pokazy tańca pole dance taniec towarzyski salsa hip hop bachata tango argentino rumba samba wedding dance

Plan tworzonych grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 

Termin startu grupy jest ustalany telefonicznie z zapisanymi kursantami po osiągnięciu minimum zapisanych osób dla danego kursu.


Natalia Bilska:

Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się już w wieku przedszkolnym, kiedy to nieskoordynowane jeszcze ruchy w tym muzyki zaczęli zauważać rodzice. Zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki taneczne w szkole tańca towarzyskiego w Częstochowie i jej pasja rozwijała się przez następne 13 lat. Brała udział w licznych turniejach i mistrzostwach, zarówno w stylach latynoamerykańskich, jak i standardowych, co obudziło w niej ducha zdrowej rywalizacji. Obecnie studiuje dwa kierunki na Uniwersytecie Wrocławskim, ale zawsze znajdzie czas na taniec, który jest dla niej realizacją samej siebie. Swoją pasją do tańca pragnie podzielić się na wspólnych zajęciach.

 


Plan trwających grup instruktora:

PN
 
WT
 
ŚR
 
CZ
 
PT
 
SO
 


UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Newsletter

Odbieranie
Regulamin
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!
statystyka